Udostępnij:Tweetnij

0 eBiznes - zauroczenie

Niejednokrotnie spotykam się z wpisami na stronach internetowych osób, u których e-działalność wywołuje rozgoryczenie i brak zrozumienia dla zaistniałej sytuacji.

Osoby te po pierwszych chwilach zauroczenia możliwością zarobku zaczynają rozumieć, że nie jest to wcale takie proste. Dodatkowo w chwili podejmowania decyzji o pracy on-line, kuszone możliwością szybkiego zarobku, dawały namówić się na opłacenie hostingu i strony internetowej, która miała zapewnić im szybkie i wysokie dochody.

W moim przekonaniu jest to pierwszy i podstawowy problem, który wywołuje u tych osób niezadowolenie. Okazuje się, że wszystko co robiły do tej pory traci sens, a ich działania postrzegane są przez nich samych, jako wykorzystanie ich naiwności.

Takiej osobie trudno jest wtedy wytłumaczyć, że można zarabiać w ten sposób i zmobilizować do dalszego działania.

Owo zauroczenie możliwością zarobku, jest jednak czymś potrzebnym, musisz zdać sobie sprawę z tego, że i Ty możesz naprawdę zarabiać w ten sposób!

Fantastyczną sprawą w tym wszystkim jest to, że dawniej ten obszar działalności był dostępny tylko i wyłącznie dla osób - serwisów, posiadających naprawdę duże pieniądze. Znających się na html, java, php i reszcie niezbędnych programów umożliwiających » tworzenie stron internetowych i systemów rozsyłania wiadomości.

Dziś zupełnie się to zmieniło i dosłownie każdy jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem i ruszyć z wszystkim bez wydawania gotówki.

Tutaj chciałem ustrzec Cię przed jedną sprawą! Unikaj możliwości zarobku wszędzie tam, gdzie już na samym początku ktoś każe Ci płacić, za samą możliwość przystąpienia do tak zwanego potocznie "e-biznesu".

Przygotowałem dziś dla Ciebie krótką publikację (ebook), którą możesz pobrać teraz na swój komputer i zapoznać się z jej treścią. Jest ona zamieszczona na witrynie google, co zapewnia Ci bezpieczne pobranie, bez obawy o niechciane złośliwe oprogramowanie.

Pobierz ją teraz bezpiecznie - pomoże Ci w tym kliknięcie w poniżej zamieszczony link. Wielkość pliku 963 KB - kliknij link i zapisz u siebie w komputerze »  Blog, który zarabia

Zapoznanie się z tym krótkim ebookiem zajmie Ci kilka minut i da odpowiedź na pytanie, jak i gdzie warto uruchomić blog. Życzę miłej lektury.

Do zamieszczonej Publikacji, aby z niej korzystać, potrzebny jest Darmowy Program AdobeReader. Jeżeli nie masz go zainstalowanego w swoim komputerze, możesz bezpiecznie pobrać go link »http://www.adobe.com/reader

Jak zarabiać w internecie« uczestnicząc w programach partnerskich
 

0 komentarze:

 

e-Biznes | Biznes w sieci Copyright © 2013 | Template created by O Pregador | Powered by Blogger Templates