Udostępnij:Tweetnij

0 o Blogu

Serwis ebiznes-go.pl wchodzi w skład Projektu "allokon", który zrzesza wokół siebie osoby fizyczne i nie jest podmiotem gospodarczym. Projekt nie jest organizacją, agencją, instytucją, itp... wymagającym rejestracji.

Głównym założeniem Projektu "allokon", jest wzajemne wspomaganie się działających na rzecz Projektu osób, w obszarze internetu. Wszystkie działania komercyjne prowadzone na stronach objętych Projektem, oparte są na współpracy Partnerskiej, podlegają rozliczeniom w sposób ustalony przez uprawnione do tego podmioty organizujące te działania.

Kontakt email: ebiznes-go[małpa]hotmail.com


Przedruk zamieszczonych artykułów na blogu opiera się na zasadach o uznaniu autorstwa Creative Common co oznacza, że możesz kopiować artykuły zamieszczone i publikować je na swoich stronach w niezmienionej formie wraz ze stopką autora i aktywnym linkiem, jaki się w niej znajduje.

Uwaga


Pod każdym przygotowanym i przeznaczonym do dalszego przedruku artykułem znajduje się w ramce kod html, który należy skopiować i zamieścić na własnej stronie. Decydując się na przedruk, wyrażasz zgodę na dostosowanie się do tych zasad i Twoim obowiązkiem jest zamieszczenie na swojej stronie pełnego kodu w niezmienionej formie.
 
Autor tego bloga jest osobą odpowiedzialną za utrzymanie – rozwój wielu blogów tematycznych i serwisów internetowych. Posiada praktyczną wiedzę w zakresie dostarczania treści i dostosowywania serwisów dla potrzeb integracji, w ramach współpracy z innymi Wydawcami internetowymi.


Co treść jaka znajduje się na stronie, ma wspólnego z e-Biznesem?

Treść strony nie tylko w moim przekonaniu, jest najważniejszym elementem całej układanki. Dobra i ciekawa treść równa się, długie wizyty na stronach. Dobra i ciekawa treść równa się, powroty Użytkowników na Twoją stronę. Dobra i ciekawa treść równa się… wszystko, co ma wpływ na popularność Twojej strony.

Powodów jest naprawdę dużo, aby zadbać o to by na Twoich stronach znajdowały się interesujące treści artykułów. Ciekawa treść to jedno, sposób jej formatowania i zamieszczania na stronie to kolejny bardzo istotny aspekt, który zadecyduje o ilości Użytkowników na Twoich stronach. Wizyty z wyników wyszukiwania (organicznego), zapewnią Twojej stronie popularność. Wyszukiwarki przeglądarek internetowych, to potężne narzędzie, w którym należy poszukiwać sukcesu własnych stron.

Tym właśnie sprawą chciałbym w szczególności poświęcić wpisy na stronach. Znajdziesz również na nich sposoby wykorzystania treści innych wydawców i dostosowywanie ich do własnych potrzeb – potrzeb Twojego serwisu. Na stronach znajdziesz dużo przydatnych porad, wskazówek, rozwiązań i faktów związanych z działaniami w Programach Partnerskich.

Zapraszam Cię do zamieszczania własnych komentarzy, przychylnych i jeśli musisz to tych złośliwych również. Wszystkie zostaną opublikowane nawet te najbardziej krytyczne z jednym tylko zastrzeżeniem, o ile ta krytyka będzie konstruktywna i odnosić będzie się do poruszanych zagadnień.
 
Pozdrawiam Ligocki Bartłomiej

Z wielu blogów, którymi się zajmuję wybrałem dla Ciebie jeden. Znajdziesz na nim wiele ciekawych wskazówek związanych z tematem zarabiania w internecie:0 komentarze:

 

e-Biznes | Biznes w sieci Copyright © 2013 | Template created by O Pregador | Powered by Blogger Templates